גישת ד"ר אלמן, המנהלת הרפואית של "מכבי אסתטיקה"

ברשת "מכבי אסתטיקה"  פועלים לפי שיטת עבודה ייחודית אותה פיתחה ד"ר אלמן המנהלת הרפואית של הרשת, לאור הניסיון הרב בתשומת לב ובהקפדה רבה.

הגישה מורכבת ממספר רבדים ותכניות שמסייעים בקבלת התוצאות המיטביות עבור כל מטופל ומטופלת ומהווה פרוטוקול עבודה מחייב את כלל הצוות.

הייחוד 

הגישה נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, מורכבת משלושה ערכים שהשילוב בניהם מוביל להצלחת הטיפול:

• מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו.
• טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי.
• תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה יושרה ואמינות.

יישום

על פי הגישה, הצוות המקצועי בסניפי רשת "מכבי אסתטיקה" מקפיד על מקצועיות, ידע נרחב ושימוש רק בכלים ובחומרים טכנולוגיים מתקדמים, שאושרו על ידי משרד הבריאות וגופים בינלאומיים אחרים. זאת בצד הקניית בטחון למטופלים באשר לטיפול ולתוצאותיו, תיאום ציפיות מלא תוך הסבר על הטיפול ועל תופעות לוואי אפשריות, שילוב בין טכנולוגיות וחומרים, הקפדה על מראה טבעי, הדרכה לאורח חיים בריא המאפשר לשמר ואף לשפר את תוצאות הטיפול, שילוב בין טכנולוגיות ואזורי טיפול לצורך מקסום התוצאות, סביבת עבודה סטרילית המכילה מכשור ייעודי לביצוע המשימה וגם לצורך התמודדות עם מצבים בלתי מצופים ועוד.

המטופלים.ות מוזמנים.ות תחילה לפגישה אישית, בה יוחלט אם ואיך ניתן לטפל בהם, תוך הימנעות מפרוצדורות בלתי נחוצות. מאותה סיבה בדיוק, הצעת המחיר עבור הטיפול ניתנת רק בפגישת הייעוץ, לאחר שהוחלט על הפרוצדורות ושיטות הביצוע הנכונות ביותר עבור כל מטופל ומטופלת.