פילינג עמוק – חידוש עמוק לעור

פילינג עמוק הוא תהליך של קילוף עור, שמטרתו היא הסרת רוב הנגעים והקמטוטים מהאזור הפגוע, ובו נוצרים רקמת חיבור ותאי עור חדשים, שמעלימים באופן כמעט מוחלט את כל הרקמה שנפגעה.

פילינג עמוק ניתן לבצע על-ידי מכשירי לייזר ובאמצעות חומרים כימיים, כגון פנול או TCA.

טיפול כזה מתאים לבעלי עור מקומט במיוחד או לאזורים מצולקים. זמן החלמה אחרי פילינג עמוק הוא עד חודש. רוב טיפולי הפילינג העמוק מבוצעים בפנים, אך ניתן לבצע את חלקם גם באזורים אחרים.

פילינג עמוק לפנים – איך זה עובד?

הפילינג העמוק נועד לחדור לשכבת העור האמצעית, ולשם כך נעשה שימוש בכוויה מבוקרת. ביצוע הטיפול באמצעים כימיים נעשה על ידי שימוש בתרכובות המכילות TCA בריכוז גבוה או פנול. מפאת חוזקם של החומרים שבהם משתמשים, יש לנטר את קצב הלב במהלך הטיפול. במקרה של ביצוע הטיפול באמצעות לייזר, עוצמת הקרניים היא חזקה יחסית והטיפול מצריך הרדמה מלאה.

דרך נוספת,היא באמצעות לייזר פיקסל CO2 ,זהי מערכת גמישה ביותר עבור אבלציה, אידוי, כריתה, חתך וקרישה של רקמות רכות.

באמצעות העוצמה של לייזר CO2 והשילוב האופטימלי האבלטיבי והתרמי פיקסל CO2 ,מביא דיוק וחידוש שאין כמוהו לתחום של דרמטולוגיה ופלסטיקה תוך צמצום נזקי רקמות מיותרים.

שיטת לייזר פרקציונאלי בניגוד לשיטה המסורתית ,אשר מסירה את כל השכבה העליונה של העור, שיטה זו משאירה את הרקמה הסובבת את עור המטופל והניזוק בין הנקבים ללא פגע, המאפשר ריפוי מהיר

יותר בעוד תהליך ריפוי הפצע מחדש סיבים קיימים, אפיטליזציה מואצת וקולגן חדש.

הליך זה מקטין באופן משמעותי את הסיכון לתופעות לוואי שליליות כגון: היפו-פיגמנטציה מאוחרת,היפר-פיגמנטציה פוסט-דלקתית, הצטלקות, זיהום ואריתמה מתמשכת והמטופלים נהנים מזמן החלמה קצר יותר.

לטיפול באינדיקציות הבאות:מיצוק העור, חידוש העור – פילינג שיטחי עד עמוק, צלקות וצלקות אקנה, נגעי עור שפירים וחוסר אחידות בגוון העור.

 

פילינג עמוק – זמן ההחלמה והתהליך שאחרי

בתום טיפול פילינג עמוק צפויה להישאר כוויה עמוקה על עור הפנים לתקופה של כשבוע ימים. לאחר מכן העור מקבל גוון אדמדם ומתחיל תהליך של קילוף. כשמדובר בטיפול פילינג עמוק זמן החלמה אורך עד חודש ימים. צבע העור יישאר אדמדם גם מספר חודשים לאחר תום תהליך ההחלמה, אך ניתן לטשטש זאת באמצעות מייק אפ. במהלך תהליך הריפוי מומלץ למרוח קרם לחות נטול אלכוהול, על מנת להרגיע את עור הפנים.

 

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

למי הטיפול מיועד?

טיפולי פילינג עמוק לפנים מיועדים בעיקר למטופלים בעלי קמטים עמוקים מאוד. מסיבה זו בדיוק מומלץ להיוועץ במומחה על מנת לקבוע האם פילינג עמוק הוא הכרחי, שכן במקרים מסוימים פילינג שטחי או פילינג בינוני יספקו פתרון משביע רצון שכרוך בפחות תופעות לוואי.

מהם היתרונות של טיפול פילינג עמוק?

הגיע הזמן ליהנות מפירות ההשקעה! פילינג עמוק ידוע בתור הטיפול האפקטיבי ביותר מבין כל טיפולי הפילינג. זהו טיפול שתוצאותיו נשמרות לטווח ארוך גם בהשוואה לטיפולים אחרים שנועדו לחידוש העור. עבור אלה הסובלים מפיגמנטציה חמורה, קמטים עמוקים, צלקות אקנה או עור שניזוק מחשיפת יתר לשמש, פילינג עמוק ישפר באופן ניכר את המראה וגם את ההרגשה.