מילוי והעלמת קמטים בפנים

החלטתם כי אתם מעוניינים לשפר את מראה עורכם ולהעלים את הקמטים המטרידים, אשר משווים לעור הפנים מראה עייף. כיום, טיפולי העלמת קמטים בפנים הינם נפוצים ופופולריים בקרב נשים רבות, ואפילו בקרב לא מעט גברים.

בטרם בוחרים שיטת טיפול להעלמת הקמטים, חשוב לברר היטב על דרכי הטיפול השונות, להתייעץ עם מומחים ולהבין מהי שיטת הטיפול המתאימה ביותר לעור הפנים שלכם. לפני כל זאת, רצוי להכיר ולהבין מהן שיטות הטיפול השכיחות והנפוצות כיום.

כיצד נוצרים קמטים בפנים?

בראש ובראשונה, חשוב לציין כי קמטים בפנים אינם נפוצים רק בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי. אורח חיים לא בריא, חשיפה לשמש, עישון ותורשה – כל אלו יכולים להשפיע על יצירת קמטים גם בקרב צעירים. כמו כן, גם הבעות פנינו יכולות ליצור קמטים, בעיקר מסביב לשפתיים, המצח, הגבות ובזוויות הפה.

 

מה חשוב לדעת על טיפולי הזרקות ומילוי קמטים בפנים?

אחת השיטות הפופולאריות להחלקת קמטים היא בהזרקת רעלן, שמביא להרפיית השרירים שאחראים להיווצרותם. התוצאה היא עור חלק מתוח ובמטרה להגיע להעלמת קמטים מעור הפנים, חשוב לציין שהזרקות לקמטי הבעה משמשת רק לחלק העליון של הפנים (מצח, צידי עיניים ובין העיניים).

כך, למשל, טיפול להעלמת קמטים במצח לרוב מטופל באמצעות הזרקה למצח; אזור המצח הינו אזור רגיש במיוחד לקמטים, והסיבה לכך נובעת בעיקר מקמטי הבעה, כיווץ המצח ושימוש בשרירים באופן בלתי פוסק, אפילו ברגעים מסוימים בשנתנו. קמטי "החשיבה" במצח נוצרים מפעולת שריר המצח – פרונטליס.

תנועות שרירי המצח גורמות עם הזמן לחריטת קמטים על גבי העור, לצד שחיקה טבעית הנעשית עם השנים. לאנשים רבים מפריע מראה מצח עתיר בקמטי הבעה, אשר גורם למראה זקן ועייף.

טיפולים אלה נעשים בהתאמה לכל מטופל, תוך כדי קביעה של מינון ומשך הטיפולים. לכן, כפי שצוין קודם, חשוב להתייעץ עם גורם מקצועי ומנוסה, ולבחור את אופי הטיפול הנכון ביותר לעור פניכם.

 

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

מכבי אסתטיקה – רשת מרפאות אמינה ומקצועית

רשת מכבי אסתטיקה מבצעת עשרות טיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה דרמטולוגית ובעלת חמישה סניפים ברחבי הארץ; חיפה, רעננה, תל אביב ראשל"צ ואשדוד.

הצוות מתמחה בהזרקות לקמטי הבעה וזריקות עם חומרי מילוי לפנים, העלמת קמטים, הסרת כתמים מעור הפנים, טיפוליים קוסמטיים וטיפוח העור.

מרגע הגעתכם לקליניקה, הנכם יכולים להיות בטוחים כי תזכו לטיפול המקצועי ביותר, וכן מותאם אישית, לאחר פגישת היכרות, התייעצות ומתן אינפורמציה חשובה.