טיפולים אסתטיים לנשות קריירה

אשת קריירה נדרשת להתייחס להופעה כמו למקצוע. הופעה יפה ולא מוגזמת משדרת איכות, אצילות ומשפרת מאוד את ההרגשה, את היכולת התקשורתית ואת היכולת לעמוד במשימות.
מאחר שבמקרים רבים נשות קריירה הן במקביל גם נשות בית וגם אימהות, הן מוצאות את עצמן בריצת מרתון יומי להספיק את כל הדברים ביחד, וקיימת שחיקה מאוד גדולה בשל הקצב שבו אנו חיים; במטלות, בצורך לטפל בכמה דברים בו זמנית, להיות קשובה לבעיות האישיות/בריאותיות של המשפחה – הורים/ילדים ובנוסף לדאוג לבריאות האישית, ובמקביל להשקיע בעבודה את מירב תשומת הלב, כשמדובר בקשרים בינאישיים, נסיעות לחו"ל או כנסים. בסופו של יום, הזמן הפנוי שנותר לאישה הקרייריסטית הוא זמן מאוד מוגבל.

טיפים כלליים:

– פעם בשנה הולכים לרופא המשפחה ל-check up, לגניקולוג לבדיקה שגרתית, החל מגיל 30 – לכירורג שד לבדיקה + אולטרסאונד שד, לרופא שיניים, לרופא עור לבדיקת שומות וסקירת העור.
– יש לבצע פעם בשנה בדיקת דם הכוללת: ספירת דם, כימיה, בלוטת התריס, ברזל וויטמין D.
– פעם בשנתיים-שלוש – בדיקת B12.

שמירה על העור- המלצות לשגרת טיפולים לתחזק את העור ולשפר את מראהו.

טיפולים בבית:

– ניקוי העור בעדינות – כל יום.
– סרום מסביב לעניים והצוואר – כל יום.
– קרם לחות ומסנן קרינה – יומי.

מתוך ידע וניסיון של מעל 20 שנים בתחום האסתטיקה הרפואית, אנו בד"ר אלמן, פיתחנו סדרת מוצרים לטיפוח והגנה יומיומיים. הסדרה כוללת את מיטב תכשירי הדרמו-אסתטיקה המיועדים להזנה ותחזוקה שוטפת. מוזמנת להיכנס לחנות ולהתרשם.

טיפולים במרכזים קוסמטיים/אסתטיים

כללי:לבעלות עור שמן ונטייה לאקנה – להקפיד לפחות אחת לשלושה חודשים לבצע ניקוי קוסמטי אצל קוסמטיקאית כדי למנוע סתימה של נקבוביות העור.
– טיפולי חמצן (מגיל 30 ואילך) – מהותם ניקוי העור, החדרת לחות וחומרים מזינים ושמירה על אלסטיות העור, ניתן לבצעם כסדרת טיפולים ולאחר מכן טיפולים בודדים אחת לחודשיים שלושה כטיפולים משמרים, וגם לפני אירועים לעור בריא וזוהר.

– טיפולי מיצוק (מגיל 37 והלאה) – טיפול בהבזקי אור המשפר את המרקם של העור ומצמצם כתמים הריוניים, גלולות שמש. מומלץ כסדרה בת 10 טיפולים אחת לחודש ואח"כ טיפולי שימור.

– הזרקות (עפ"י רוב החל מגילאי 38 – 40) בהתאם להרגשה ולצורך. מילוי והחלקת קמטים באמצעות הזרקות – למראה בריא וצעיר יותר.
אחת לכמה חודשים בהתאם לצורך.

– פוטופיישל (החל מגילאי 36-40) – פילינג הוא טיפול לקילוף העור, שאפשר לבצע בדרגות עומק שונות בהתאם לצורך. לריענון העור וחידושו ולשמירה על חיוניותו, מומלץ פילינג עדין, לא אגרסיבי ללא זמן בית ותוצאות מהירות. ניתן לבצע אחת לכמה חודשים.
כל הטיפולים אינם דורשים זמן בית, ההחלמה והחזרה לשגרה מהירה והתוצאות יפות ומידיות.