עיצוב שפתיים וכל מה שליד

חיוך חניכיים GUMMY SMILE

אחד מהמפגעים האסתטיים הראשונים שאנחנו פוגשים כבר בגיל צעיר, הן חניכיים עליונות בולטות שנחשפות בזמן חיוך. הבעיה קשורה למבנה האנטומי והיא ניתנת לטיפול ברוב המקרים. הטיפול הנפוץ הינו הזרקת בוטוקס מעל השפה העליונה, מרפה את השריר והשפה "צונחת" מעט במרכזה מה שמכסה את החניכיים בחיוך הבא. הטיפול קל, התוצאות טובות והן משפרות את מראה החיוך ואת תחושת הבטחון העצמי, השפעת הבוטוקס הינה זמנית ויש צורך לחזור על הטיפול 1-3 לשנה.

עצוב שפתיים, טיפול בשפתיים דקות, תיקון חוסר סימטריה

עיצוב שפתיים הוא בין טיפולי היופי עם אחוזי שביעות הרצון הגבוהים ביותר. השפתיים הן מרכז הפנים והן בעלות תרומה משמעותית ליופי, רכות ולחושניות ההופעה. השפתיים יכולות להיות דקות, אחת או שתיהן, מילדות או בהשפעת הזמן הן מאבדות מנפחן,המסגרת היפה של ורדרדות מתייבשות, עקב גורמי סביבה שונים חשיפה לשמש ,עישון ,זיהום אוויר בעיות של שיניים חניכיים, ושינוי של מבנה העצמות והזדקנות.
מדובר בטיפול קצר ופשוט והתוצאות מיידיות. מילוי ועיצוב השפתיים ברשת מכבי אסתטיקה מבוצע באמצעות מחט עדינה והזרקת חומצה היאלרונית הדומה בהרכבה לחומצה ההיאלרונית הטבעית הנמצאת בגופנו. הליך ההזרקה מבוצע בעזרת אילחוש מקומי עדין. תוספת הנפח העיקרית הינה מספיחת נוזלים הנקשרים לחומצה והן בשל בניית קולגן המסייעת לשקם תשתית רקמה.
חומצה היאלורונית המוזרקת לשפה מאפשרת לעצב את השפתיים לפי המבנה שמתאים למטופלת ולרופא. מומלץ לטפל לאחר התייצבות מראה הפנים הבוגר בד"כ אחרי גיל 16 ואין הגבלה לגבי הגיל המבוגר. תופעות הלוואי הכרוכות בהזרקת חומצה היאלרונית קלות. הטיפול מקנה בטחון ומראה נשי לכל מטופלת. הטיפול מחזיק מספר חודשים וניתן לחדש מפעם לפעם, ואפילו לשנות את מבנה השפתיים, מטיפול לטיפול. במידה וקיים הרפס פעיל או פצע בשפתיים יש לדחות את הטיפול עד להחלמה מלאה.

שפתיים עייפות

הפנים שלנו הן מראה של התחושה הפנימית וההתמודדות הגופנית. השפתיים הן האבר השני אחרי העיניים שמסגיר גיל, מתח, דאגות וחולשה גופנית. שפתיים שמוטות, דקות, קפוצות, הן סימן ברור לאי נחת נפשית וגופנית וביטוי של גיל מתקדם. טיפול בעזרת חומצה היאלורונית מעניק נפח לשפתיים ותחושת החיוניות והחושניות מידיים זהו תמריץ משמעותי למצב רוח ושמחת החיים של המטופלת. שינוי בשפתיים ניכר מיד לעין וכך גם מגיעות המחמאות והברכות. מעל שפתיים עייפות יש קמטוטים, בהם ניתן לטפל בהזרקות וגם בטיפולים טכנולוגיים. האותו אופן ניתן לטפל באזור שקוע ושמוט בשפה התחתונה. הטיפול מורכב ממספר סוגי חומרי הזרקה, לכן יש צורך במיומנות וניסיון לקבלת תוצאות מעולות.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

טיפולי שיניים ומראה השפתיים

נסיגת חניכיים הנובעת מגיל או מטראומה נסוג הפה לאחור והשפתיים הן הראשונות שניתן לראות בהן את השינוי. עקירת שיניים, השתלת שיניים, טיפולים מורכבים כמו השתלת סינוס או ניתוחי חניכיים משנים באופן מהותי את מבנה הפה והשפתיים. היום כחלק בלתי נפרד משיקום הפה יש לדאוג גם לאסתטיקה של השפתיים. היום יותר מתמיד יש לרפואה המודרנית פתרונות להקנות מראה של שפתיים שתמיד חלמנו. שילוב בשימוש בין חומרי הזרקה וטכנולוגיות הם לרוב הטיפול המתאים לרוב הבעיות והתרומה למראה השפתיים והפה משמעותית.

זוויות פה נפולות

זוויות פה משוכות למטה מקנות מראה עצוב, מדובר במפגע אנטומי מולד או נרכש שמפריע ופוגם בתחושת איכות החיים ובבטחון בהופעה החיצונית.
מומחה לעיצוב שפתיים ידע לתקן ולעצב זוויות נכונות לצדיי הפה ולהקנות מראה שמח לאותן פנים. הטיפול נעשה בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית שהינה בטוחה לשימוש והיא כלי מרכזי בעיצוב ופיסול הפנים.

קמטים וקימטוטים מעל השפתיים

קמטים וקימטוטים נובעים בדרך כלל לגיל, אולם גם לעישון ולעיסת מסטיקים לאורך שנים תורמים לכך. היום ניתן ליהנות מטיפולים המסייעים מאד להשטיח את הקמטוטים. הטיפולים כוללים שימוש בפילינג הנעשה בעזרת לייזר מסוגים שונים ובעזרת י הזרקת חומצה היאלורונית לשפה ולאזור שמעליה. התוצאות יפות מאד, מקנות מראה צעיר ומושך לשפתיים.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.