מילוי וטשטוש קמטים בפנים

במרוצת השנים, העור שלנו מתבגר ומאבד מהקולגן ומהאלסטיות שלו וזה משנה את הבעות הפנים שלנו – כמו למשל החיוך, כיווץ הגבות ועוד, פעולות אלו מתרחשות על בסיס יומיומי ולמעשה "מתקבעות" על העור לכדי קמטים. החדשות המשמחות הן שכיום, ניתן להחליק את אותם קמטי הבעה באמצעות טיפולים פשוטים ומהירים יחסית.

מהו טיפול בקמטים?

טיפול להחלקת קמטי הבעה הוא טיפול המתבסס על זריקות, אשר מכילות רעלן מסוים או חומר אשר מבוסס על חלבון דומה, שניהם מאושרים על ידי ה-FDA לטיפול בקמטים. החומר מוזרק למצח לרוב , בין השריר לעצב, וכך למעשה מרפה את שרירי ההבעה ו"מיישר" את הקמטים. ישנה אפשרות לשלב את ההזרקה עם חומרי מילוי בדרגות סמיכות שונות, לצורך הענקת נפח נוסף ומילוי הקמטים. באופן זה, ניתן לטשטש מהותית את הקמטים, עד לכדי העלמתם.

למי מיועד טיפול החלקת קמטי הבעה באמצעות הזרקה

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים, אשר מעוניינים להחליק את קמטי ההבעה שלהם ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. בקשת מכבי אסתטיקה, הצוות המקצועי מורכב מרופאים ומיועצות לטיפולים טכנולוגיים, אשר הוכשרו לאבחן ולטפל בקמטים על פי גישת ד"ר אלמן ועל פי פרוטוקולים מוכחים רפואית, ומחזיקים בידע וניסיון רבים בתחום.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

ההכנה לטיפול החלקת קמטי הבעה

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, . יש להימנע מאכילה מספר שעות לפני הטיפול. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בפנים נקיות, ללא איפור.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול בזריקה להחלקת קמטי הבעה ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יקבל את פניכן בחדר הטיפולים ויספק לכן כובע מיוחד אליו יש לאסוף את השיער. לאחר מכן, הצוות ינקה את הפנים שלכן באמצעות מגבון לח וימרח עליהן משחת אלחוש. כשמשחת האלחוש תתחיל להשפיע, הרופא יתחיל לבצע הזרקות באזור הטיפול באמצעות מחטים וקנולות, בהתאם לתוכנית הטיפול האישית שנקבעה עבורכן מראש בשיחת הייעוץ. בשלב זה, ייתכן שתחושו אי נוחות, תחושות של דקירה וכאב קל, אם כי לרוב, מדובר בתחושות נסבלות. מיד בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח מטליות קרות על האזור המטופל לצורך עצירות הדימום, קירור האזור והפחתת תחושת הכאב. לאחר מכן, הצוות ימרח על אזור הטיפול קרם ביאפין לצורך הענקת לחות והגנה על העור. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה, אם כי ייתכנו תופעות לוואי כמו נפיחות קלה, אדמומיות ושטפי דם. מדובר בתופעות נדירות יחסית, אשר חולפות לרוב מעצמן במהרה. יש להימנע מהתכופפות, פעילות גופנית או כל פעילות מאומצת אחרת במשך מספר ימים לאחר הטיפול, בהתאם להנחיות הצוות המטפל. השפעת הטיפול ניכרת באופן מיידי ומחזיקה למשך מספר חודשים.

האם הטיפול בזריקה כרוך בסיכונים?

בגישת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים ורווחתם נמצאים מעל לכל. כלל הטיפולים והטכנולוגיות שבקליניקות מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה FDA וה-CE, ומתבצעים על ידי אנשי צוות מיומנים ומקצועיים. עם זאת, בטיפולים פולשניים וזעיר פולשניים, תמיד קיים סיכון לדלקת. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני ואחרי הטיפול, מסייעת למזער את הסיכון הזה.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.

זריקות לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ ומבוקש בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי עידון והעלמת קמטי ההבעה.

חומר הטיפול המבוסס על חלבון,אשר אושר על ידי ה- FDA לטיפול בקמטים בשנת 2002.

כיצד מתבצע טיפול להחלקת קמטי הבעה באמצעות זריקה?

החומר המוזרק משמש ליישור ומילוי קמטים בחלקן העליון של הפנים (המצח והעיניים), אזור המרובה בקמטי הבעה. יישור הקמטים מתבצע על ידי החדרת החומר בין השריר לעצב, פעולה הגורמת להרפיית השריר – הוא מחליש את שרירי ההבעה שגורמים לקמטים.

היתרונות בזריקות לטשטוש קמטי הבעה רבים, המרכזי שבהם הוא החזרה המהירה לשגרה – אין זמן החלמה ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים (אך עם זאת מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית במשך שלושה ימים לאחר טיפולי ההזרקות).

בנוסף, אנשים שבוחרים בטיפולים אלה זוכים לרוב בתוצאות מהירות וטובות, כבר לאחר הטיפול הראשון, הנעות מעידון הקמטים ועד העלמתם עם מיעוט תופעות לוואי.

ישנה אפשרות לשלב הזרקת רעלן להחלשת שרירי ההבעה עם חומרי מילוי בעלי דרגות סמיכות שונות לשם הענקת נפח שמטשטש קמטוטים.

טיפול זה אינו דורש הכנה מיוחדת, והשפעתו מחזיקה מספר חודשים.

מבחינת חסרונות הטיפול, יש כאלו אשר יעידו על תופעות לוואי מסוימות כדוגמת נפיחות קלה באזור המילוי, אדמומיות או שטף דם, אך מדובר בתופעות נדירות, וברוב המקרים אינן מהוות מטרד או כאב ועוברות במהרה.

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח ברשת מרפאות ד"ר אלמן

ד"ר מוניקה אלמן עומדת בראשה של רשת מרפאות ד"ר אלמן, המעניקה שירותים אסתטיים ודרמטולוגיים מקצועיים, המלווים בשירות ייחודי ובטיפול ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.

ברשת המרפאות שלנו מבוצעים טיפולי הזרקות להחלקה ולמילוי קמטים בעור הפנים.

אנו מאמינים כי לכל לקוח מתאימה שיטת טיפול אחרת, ולכן דוגלים בייעוץ מקיף ומקצועי, סקירת מצבו הגופני וההיסטוריה הרפואית של המטופל, הסבר מקצועי ומתן אינפורמציה אודות אופי הטיפול ושלביו, מחירים והנחיות לאחר הטיפול.

אזורי השירות שלנו

במרכז מתאפשרים הטיפולים בסניפינו בתל אביב וראשון לציון, בנוסף סניפים אלו משרתים גם את תושבי בת ים, חולון, גבעתיים, הרצליה, נס ציונה וערים נוספות במרכז הארץ. סניפנו בחיפה משרת את תושבי הצפון והקריות.

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים על טיפולי המרפאה בכלל והזרקות בפרט מלאו את טופס צור הקשר או חייגו אלינו.