טיפול בצלקות

כשאנחנו מדברים על טיפול בצלקות, הכוונה לצלקות שנוצרו בעקבות מחלת האקנה. 8 מתוך 10 אנשים בעולם סובלים מאקנה בשלב כלשהו במהלך חייהם. ככל שמצב האקנה חמור יותר, כך הוא מותיר צלקות פיזיות ונפשיות רבות יותר.

הבעיה היא, שאקנה והצלקות שנגרמות בעקבותיו לרוב לא נעלמות לאחר גיל ההתבגרות, וממשיכים ללוות אותנו שנים רבות. החדשות הטובות הן שקיימות היום שיטות מתקדמות לטיפול באקנה וגם בצלקות ביעילות, לשיפור משמעותי בעור.

כיצד נוצרות צלקות?

הצלקות נגרמות כתוצאה מתהליך דלקתי חריף שיורד לעומק העור. חיטוט בפצעים מעמיק ומקבע את הצלקות. הבעיה האסתטית הולכת ומחמירה עם השנים, כאשר לאזור המצולק מתווספים קמטים שעלולים ליצור צלקת עמוקה יותר.

דרכי טיפול בצלקות

***ראשית חשוב לציין כי אין טיפול בזמן אקנה פעיל!****

הטיפול בצלקות כולל טיפול קוסמטי מסורתי לצד טכנולוגיות לייזר חדשניות.

טיפול פופולרי בצלקות הוא הפילינג, הגורם לקילוף שכבת העור המצולקת וליצירת שכבת עור חדשה ורעננה.

 טיפולי הפילינג מתחלקים לשלוש דרגות: שטחי, בינוני ועמוק. כאשר מדובר בצלקת קטנה ושטחית – ניתן לבצע טיפול בצלקות באמצעות פילינג שטחי, שכמעט אינו כרוך בתופעות לוואי ומאפשר חזרה מהירה לשגרה. ניתן לבצע את הפילינג לצלקות אקנה או נגד צלקות אחרות.

עם זאת, כאשר מדובר בצלקות עמוקות, יש צורך לבצע פילינג עמוק כדי להגיע לשכבות המצולקות. למרות שמדובר בשיטה המטפלת ביעילות גם בצלקות עמוקות – חשוב לזכור שפילינג עמוק כרוך בזמן החלמה יחסית ארוך ולעתים גם בתופעות לוואי, בשל השימוש בחומצות חזקות. מעבר לכך, טיפולי פילינג עמוק אינם מומלצים לבעלי עור כהה בשל החשש להופעת כתמים בהירים באזור הטיפול.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

הסרת צלקות – הדור הבא

בשנים האחרונות צובר תאוצה לייזר הפרקסל (פיקסל) – שיטת טיפול חדשה המבוססת על טכנולוגיה לייזר "מחולקת". למעשה מדובר בפילינג להעלמת צלקות באמצעות גלי לייזר או רדיו, המתבצע בצורה מבוקרת שמעדנת את הצלקות במינימום זמן החלמה ותופעות לוואי.

הפרקסל מבוסס על העברת אנרגיה בצורה של נקודות מיקרוסקופיות, לצורך טיפול יעיל וממוקד יותר. מעבר לעידון הצלקת, שיטת טיפול זו מעודדת צמיחה של קולגן ולכן תורמת לשיפור משמעותי במרקם העור.

רשת מכבי אסתטיקה מובילה את הטיפול בצלקות באמצעות השימוש בטכניקות ובמכשור המתקדמים מסוגם וכן שילובים בין טכנולוגיות שונות. ניסיון רב שנים בתחום הרפואה האסתטית מאפשר לצוות המיומן של המרפאה למצוא את הטיפול המתאים ביותר גם עבורך.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.