מירה דריי – טיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי

הזעת יתר היא תופעה מטרידה הן עבור נשים והן עבור גברים, אשר מתבטאת בהזעה מוגברת באזור בתי השחי, כפות הידיים, כפות הרגליים וחלקים נוספים של הגוף. הזעת יתר יכולה להיגרם על רקע של מגוון סיבות שונות, כמו למשל עודף משקל, הריון, מתח או חרדה, פעילות יתר של בלוטת התריס ואף גיל ההתבגרות. בשונה ממה שנהוג לחשוב, הזעת יתר אינה תופעה מטרידה רק בפן האסתטי, אלא גם בפן הבריאותי – שכן היא עלולה לגרום לגירויים בעור, שפשפות ולעיתים אף זיהומים, עניין אשר הופך את ההתמודדות עם תופעה זו לקשה ומורכבת יותר עבור אנשים רבים. למעשה, אנשים הסובלים מהזעת יתר מדווחים לא אחת על השלכות שליליות על החיים שלהם בפן המקצועי, החברתי והבריאותי. למרבה המזל, כיום קיימים טיפולים שביכולתם לשפר משמעותית את המצב ואף למנוע אותו לחלוטין, כאשר אחד המתקדמים שבהם הוא מכשיר המירה דריי, אשר נמצא בשימוש ברשת מכבי אסתטיקה.

מהו טיפול מירה דריי?

בעוד שבעבר, טיפולים להזעת יתר כללו פעולות כירורגיות שדרשו זמן החלמה ארוך וגררו עמם כאב או תחושת אי נוחות לזמן ממושך, כיום קיימים טיפולים חדשניים יותר, לא פולשניים, אשר מתבצעים באמצעות מכשור מתקדם ומובילים לתוצאות מהירות במיוחד. מירה דריי הוא מכשיר אשר מפיק גלי מיקרו (גלים אלקטרו-מגנטיים) , שמטרתם להרוס את בלוטות הזיעה באזור המטופל. אותו הרס של הבלוטות גורם להפסקת ההזעה, כמו גם להעלמת הריח שמתלווה אליה. הטיפול מאושר על ידי ה-CE, ה-FDA ומשרד הבריאות הישראלי ומתבצע באופן ממוחשב ומבוקר, תחת השגחה רפואית.

למי מיועד טיפול להזעת יתר mira dry?

בעוד שבעבר, טיפולים להזעת יתר כללו פעולות כירורגיות שדרשו זמן החלמה ארוך וגררו עמם כאב או תחושת אי נוחות לזמן ממושך, כיום קיימים טיפולים חדשניים יותר, לא פולשניים, אשר מתבצעים באמצעות מכשור מתקדם ומובילים לתוצאות מהירות במיוחד. מירה דריי הוא מכשיר אשר מפיק גלי מיקרו (גלים אלקטרו-מגנטיים) , שמטרתם להרוס את בלוטות הזיעה באזור המטופל. אותו הרס של הבלוטות גורם להפסקת ההזעה, כמו גם להעלמת הריח שמתלווה אליה. הטיפול מאושר על ידי ה-CE, ה-FDA ומשרד הבריאות הישראלי ומתבצע באופן ממוחשב ומבוקר, תחת השגחה רפואית.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

מכשיר מירה דריי (mira dry)

מירה דריי

ההכנה לטיפול בהזעת יתר עם מירה דריי

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, פרט לגילוח האזור המטופל והימנעות ממריחה של קרם או דאודורנט באזור זה.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול mira dry ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכם לחדר הטיפולים ויאפשר לכם להתמקם. לאחר מכן, יתבצע ניקוי של האזור המטופל באמצעות פד מיוחד. הרופא יספק לכם הסבר על מהלך הטיפול ויוודא שאינכם רגישים לחומרי ההרדמה, ואז יזריק את חומר ההרדמה לאזור המטופל. בשלב זה אתם עשויים לחוש באי נוחות קלה, בדומה לאי הנוחות המאפיינת את זריקת ההרדמה אצל רופא שיניים. לאחר שהאזור יאולחש כראוי, הצוות הרפואי יתחיל בטיפול, הטיפול צפוי לארוך כחצי שעה בכל צד. בשלב זה אתם לא צפויים לחוש בכאב או באי נוחות כלשהי. מיד לאחר הטיפול תתבקשו להישאר לנוח בחדר הטיפולים למשך כרבע שעה, ותיתכן נפיחות באזור המטופל ו/או עייפות כתוצאה מהשימוש בחומר ההרדמה. החזרה לשגרה היא מידית ומלאה, אם כי בשלושת הימים שלאחר הטיפול, תתבקשו להניח רטיות קרות על האזור המטופל ולהקפיד על רחצה פעמיים ביום. את תוצאות הטיפול תוכלו לראות כבר באופן מידי, אם כי לרוב יש צורך בביצוע שני טיפולים במרווח של שלושה חודשים על מנת ליהנות מתוצאות מקסימליות.

האם טיפול מירה דריי להזעת יתר כרוך בסיכונים?

כמו בכל טיפול אחר, גם בטיפול המירה דריי יתכנו תופעות לוואי:
• תחושת נימול באזור המטופל – תחושה זו נגרמת כתוצאה מחומר האלחוש וצפויה לחלוף בתוך מספר ימים בודדים.
• דימום קל – קיימת אפשרות לדימום קל או להמטומות.
• כוויות, דלקות וצלקות – תופעות לוואי נדירות במיוחד.
על אף האמור, הקפדה מלאה על ההנחיות לאחר הטיפול תסייע במזעור הסיכונים הללו.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.

הזעת יתר הינה תופעה המאופיינת בהזעה מוגברת של בתי השחי, כפות הידיים, כפות הרגליים ושאר חלקי הגוף.
אנשים הסובלים מהזעת יתר מדווחים על השלכות שליליות שונות הנוגעות לפעילות מקצועית או חברתית וכן תופעות כשפשפות, גירויים בעור בעקבות הזעה ואף זיהומים. מדובר בבעיה עולמית הפוגעת באחד מכל מאה אנשים. הסיבות להזעת יתר הינן מגוונות, ביניהן – עודף משקל, הריון, אנשים המצויים במתח, חרדה או עצבים, יתר פעילות של בלוטת התריס וכמובן גיל ההתבגרות שנותן אותותיו באמצעות זיעה מוגברת.

דרכי הטיפול במשך השנים כללו ניתוחים כירורגים הדורשים זמן החלמה ארוך מלווה בתחושת אי נוחות, או הזרקות מסוגים שונים מדי שלושה עד שישה חודשים. אך כיום, עם השקת מכשיר ה-MiraDry, ניתן להסתמך על טיפול לא פולשני ואפקטיבי למניעת זיעה בבתי השחי ומוביל לתוצאות לאחר פעם עד פעמיים בלבד.

מהו מכשיר מירה דריי (miraDry) ומה ייחודו?

מירה דריי הוא מכשיר המפיק גלים אלקטרו מגנטיים המשמידים את בלוטות הזיעה בבית השחי. הרס הבלוטות גורם להפסקת הזעה בבתי שחי והפסקת שחרור הריח מבתי השחי. הטיפול ממוחשב, מבוקר, נעשה בהשגחה רפואית מלאה ומאד בטוח – המכשיר מאושר לשימוש על ידי CE, FDA ומשרד הבריאות הישראלי.
את תוצאות הטיפול ניתן לראות באופן מיידי – הצלחה של 82% ומעלה לטיפול! החברה ממליצה על שני טיפולים במרווחים של שלושה חודשים בנפרד עבור תוצאות מיטביות.
בעזרת מערכת miraDry ניתן לעבור את הטיפול באי-נוחות מינימלית עם יכולת לחזור לפעילות יומיומית, ללא צורך לחזור על הפעולה שוב ושוב מדי מספר חודשים.
חשוב לדעת! בשונה מהטיפולים שהוזכרו לעיל, לאחר השימוש במערכת "מירה דריי" המטופלים אינם נתקלים בתופעה של הזעה מפצה באזורים אחרים בגוף.

כיצד עובד הטיפול במכשיר miradry?

הטיפול עצמו כולל בשלב ראשוני הזרקת נוזלים וחומר מאלחש לבתי השחי, לאחר מכן הטיפול עצמו, ניקוי בתום התהליך והחזקת פד קר באזור. מדובר בפחות משעה של טיפול מושלם לבתי השחי. לאחר מכן המטופל מקבל הוראות מדויקות כיצד להתנהג ביומיים הבאים. ההכנה לקראת הטיפול פשוטה ביותר וכוללת גילוח אזור בתי השחי ואי מריחת דאודורנט.

מי לא יכול לעבור את הטיפול במירה דריי?

מושתלי קוצב לב או בעלי מתכות המושתלות בגופם לא יוכלו לעבור את הטיפול בגלים אלקטרו מגנטיים.
על מנת להרדים את אזור הטיפול מוזרקים חומרי הלידוקאין והאפינפרין, אלו חומרים בשימוש ע"י כל רופא שיניים. כל מטופל הרגיש או מגיב לא טוב לחומרים אלו, לא יוכל לעבור את הטיפול.
הריוניות ומניקות – ככלל, אין הוראה לא לטפל בנשים אלו, אך אנו מעדיפים לטפל לאחר תקופות אלו.

תופעות לוואי

כמו בכל טיפול, ישנה אפשרות לתופעות לוואי מעטות וראוי שנציינם:
בעקבות ההרדמה המקומית תורגש תחושת נימול בקרב חלק מהמטופלים, התחושה עוברת לאחר יומיים או מספר ימים.
אפשרות לדימום קל, המטומות ובמקרים נדירים מאד יתכנו כוויות, דלקות וצלקות.

ד"ר מוניקה אלמן היא דרמטולוגית מומחית, מחלוצי הטיפולים בישראל ונמצאת בחוד החנית של תחום הרפואה האסתטית בישראל. לא בכדי בחרה ד"ר אלמן להכניס את מערכת ה"מירה דריי" אל רשת המרפאות שלנו – מדובר בפסגת הטכנולוגיה בעולם האסתטיקה, עם ניסיון מוכח, הישגים ברחבי העולם והאישור של מינהל המזון והתרופות האמריקני, התקן האירופי ומשרד הבריאות הישראלי. הטיפול נעשה לפי שיטת ד"ר אלמן שנוצרה ופותחה בהתבסס על ניסיונה העשיר והידע שצברה ד"ר אלמן במרוצת השנים. כך מתאפשר הטיפול האיכותי ביותר באופן הבטוח והבריא ביותר עבור המטופל.

הטיפול זמין בסניפי הרשת: תל אביב, חיפה וראשל"צ.

מירה דריי