יובש בנרתיק ואיבוד שתן

צריבה, כאבים בקיום יחסים, דלקות חוזרות באזור הנרתיק. אלו רק חלק מהתופעות הנלוות ליובש בנרתיק, נשים רבות סובלות מכך אך מתביישות להתייעץ, לשוחח ולנסות למצוא פתרון. מדוע נגרם יובש בנרתיק וכיצד ניתן לטפל?

החלק הפנימי של הנרתיק בנוי משכבות תאים המפרישים רטיבות הויטאלית לתפקודו התקין של הנרתיק. בתחתית נמצאת הרקמה התומכת, הקולגן – שתפקידה להעניק חוזק, תמיכה וגמישות. עם הירידה בהפרשת הורמון האסטרוגן, ברבות השנים, מתדלדלות אותן שכבות ואזור הנרתיק מאבד מהלחות שלו, מה שעלול לגרום לבעיות ותופעות שונות – ביניהן היובש בנרתיק. נשים רבות בגיל המעבר מעידות כי הן חוות תחושות כאב בזמן חדירה בעת קיום יחסי מין בעקבות היובש, אך לא רק בחדר המיטות, התופעה מפריעה לתפקוד היומיומי שכן היובש בנרתיק עלול לגרום לגרד, כאבים ואף לדלקות חוזרות.

קבוצה נוספת של נשים הסובלת מיובש בנרתיק היא של נשים שחלו בסרטן ועברו טיפולי כימותרפיה, כתוצאה מכך סובלת רירית הנרתיק מתהליך של התנוונות. נשים בוגרות וצעירות, המחלימות מהמחלה, רוצות לחזור לחיות אורח חיים תקין ולשוב לפעילות בכל התחומים.

טיפול ביובש בנרתיק ואיבוד שתן

בין הטיפולים המוצעים לנשים הסובלות מיובש בנרתיק ודלקות חוזרות בולט הטיפול ההורמונלי, אך נשים רבות נמנעות ממנו בשל תופעות הלוואי שעלול לייצר. דרכים נוספות לטיפול הן שינוי התזונה, הימנעות מעישון, אלכוהול וקפה על מנת לווסת את האיזון ההורמונלי של הגוף וכן חומרים המעניקים הקלה מקומית כמו חומרי אלחוש וסיכה.
לייזר 2CO – טיפול נקודתי להחזרת הלחות ושיפור איכות החיים

שיטת הטיפול החדשנית לייזר 2CO מסייעת בפתרון ליובש בנרתיק ודלקות חוזרות בדרך שאינה פולשנית, ללא שימוש בהורמונים, עם מינימום כאב וחזרה מהירה לשגרה. הטיפול מתבצע בטכנולוגיית לייזר מתקדמת המשקמת את האזור ומעודדת יצירת סיבי קולגן חדשים, דופן הנרתיק מתעבה, נוצר קילוף וחידוש של הרירית והבלוטות שמפרישות את נוזל הסיכה מתאוששות ותחושת הלחות חוזרת אל רקמת הנרתיק. כך מתחיל הליך שיקום האזור עד לפתרון של בעיית היובש. התוצאות הראשונות מופיעות כבר לאחר השלמת הטיפול הראשון – תחושת הלחות חוזרת אל רקמת הנרתיק, הגמישות משתפרת וכך גם התחושה במהלך קיום יחסי מין ובפעילות היומיומית. הטיפול, כאמור, מסוגל להועיל גם במצבים של דלקות חוזרות – תופעה הגורמת לסבל ומצוקה בקרב נשים רבות בכל הגילאים.

לייזר 2CO מטפל לא רק ביובש בנרתיק, אלא גם במגוון בעיות וגינליות כבריחת שתן, שלפוחית רגיזה ורפיון של אזור הנרתיק.

מהם יתרונות הטיפול ביובש בנרתיק?

● לייזר 2CO מטפל לא רק ביובש בנרתיק, אלא גם במגוון בעיות וגינליות כבריחת שתן, שלפוחית רגיזה ורפיון של אזור הנרתיק.
● בטוח לחלוטין (מאושר על ידי ה-FDA)
● פתרון פולשני וללא שימוש בהורמונים
● מהיר – אורכו של טיפול 30 דקות בלבד
● התאוששות מהירה וללא תופעות לוואי
● מבוצע על ידי רופא נשים מנוסה המומחה באסתטיקה וגינלית.

באילו מקרים לא ניתן לבצע את הטיפול ?

● הטיפול אינו מתאים למי שסובלת מהרפס וגינאלי פעיל, או כל זיהום פעיל בנרתיק.
● הטיפול אינו מתאים להריוניות.
● הטיפול אינו מתאים לנשים הסובלות מטרום סרטן או סרטן באזור הנרתיק או צוואר הרחם.
● לא ניתן לבצע את טיפול הלייזר בימי המחזור החודשי.

הגבלות לאחר טיפול לייזר 2CO ביובש בנרתיק

במשך 3 ימים אסור להחדיר טמפונים אל הנרתיק ולקיים יחסי מין. כמו כן, במשך 3 ימים אסור שהאזור יבוא במגע עם מים בתוכו – בעת שחייה בים, בבריכה, טבילה במקווה, ג'קוזי וכדומה.

למה כדאי לעבור את הטיפול אצלנו?

מעבר לכל יתרונותיו הרבים של טיפול ה-Femilift, המבוצע על ידי מומחה ברפואת נשים מן השורה הראשונה, יש חשיבות מכרעת למקום בו יבוצע הטיפול. במהלך עשרים שנות הפעילות של רשת מכבי אסתטיקה עברו בסניפינו אלפי מטופלים מרוצים שחזרו לטיפולים נוספים, ולא בכדי. הרשת מובילה את תחום טיפולי האסתטיקה בישראל, בשילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אצלנו תקבלי שירות אישי ומקצועי, והצוות שלנו יהיה קשוב לצרכים ולרצונות שלך כדי להתאים את הטיפול בדיוק עבורך. אנו יודעים היטב כי לעתים די בשיפור קטן בגופך כדי לגרום לשינוי גדול בחייך – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.