חומצה היאלורונית בשפתיים – עיבוי שפתיים והגדלתן

ככל שאנו מתבגרים, אנו חשים כי עור גופנו נשחק ומתבלה. ההשפעות לכך הן ברורות – חשיפה לשמש, תזונה לא מאוזנת, חשיפה לעשן סיגריות ונזקי סביבה. עם זאת, גם כאלו אשר שמרו לאורך השנים על אורח חיים בריא עשויים לסבול מקמטים סביב הפה ועור רפוי, וזאת לאור השימוש היום יומי והשוחק של שרירי הפנים.

שפתיים מלאות וחושניות הן משאת נפש של כולנו, כולל של הבחורים.
שפתיים מושלמות הן שפתיים בשרניות בחלק התחתון ומעט פחות בחלק העליון, כאשר אזור הזוויות בין הלב של השפה העליונה מעט מוגבה, מה שנותן לוק מאוד סקסי.
רוב הבחורות רוצות שפתיים בשרניות שכאלה, ויחד עם זאת המגמה היא מראה טבעי ולא עשוי מדיי. בעשור האחרון גם גברים מזריקים יותר לאזור השפתיים, ולא רק בקהילה של ההומו-לסבית.

הזרקות לשפתיים מתחילות בגיל 20 ומעלה. בשנתונים שבין 20-50 – הרצון לשפתיים עבות יותר כמעט גורף. לקראת גילאי 50-60 חלים שינויים ניכרים של גובה ומסגרת השפתיים בעקבות שינויים של שיניים, איבוד נפחים, שינוי הפיגמנט בשפתיים. הדרישה עוברת לשינוי מסביב לפה – לטיפול בקמטי הבעה מסביב לפה וקמטים בצדי האף עד הסנטר.

ביחס למדינות אחרות, עומדת ישראל בין 10 המדינות המבצעות טיפולים אסתטיים רבים, אחרי ארצות הברית, ברזיל וכמה מדינות באירופה, שנמצאות במקומות הראשונים.

כיצד מבוצע טיפול עיבוי והגדלת שפתיים? – חומצה היאלורונית בשפתיים

טיפולי עיבוי והגדלת שפתיים מבוססים על הזרקות בשפתיים של חומרי מילוי. החומרים המוזרקים בעבר היו בעיקר סיליקון, בשילוב של קולגן עם חומצה היאלורונית.
היום רוב ההזרקות לשפתיים הן ממקור של חומצה היאלורונית בדרגות סמיכות עדינות, כדי לתת לשפתיים מסגרת עדינה, טבעית, רכה וחושנית וגם כדי לשמר את הלחות הטבעית של השפה.

החומרים המוזרקים הם בעיקר אירופאים, מעט אמריקאים, כאשר החומרים המוזרקים ביותר הם: סטילאז', רסטילן, טאוסיאל, ז'ובידרם.
קשה לקבוע איזה מהם הכי טוב. זה תלוי בהעדפה של הרופא; עפ"י נוחות המזרק, זמן הישארות החומר ברקמה והבטיחות של החומרים. שיקול הדעת של הרופא המזריק היא תחושת הביטחון שלו בחומר, שהיא חשובה אפילו יותר מזמן הישארות החומר ברקמה. תוך כדי הזרקה נבנה קולגן צעיר ואיכותי, המשפר את התשתיות של העור.
כל החומרים הטובים, האיכותיים והבטוחים נספגים תוך 6-12 חודשים והיתרון הוא בהיותם מתכלים.

 

המלצות וכללים חשובים:

  • כדאי לבחור מרפאה מוכרת, רופא עור או פלסטיקאי או בעל ניסיון בהזרקות.
  • כמות החומר צריכה להיות מדויקת – לא מוגזמת ולא מינורית.
  • יש להזריק ב-2-3 ישיבות ולא הכול בבת-אחת.
  • לא להזריק מספר ימים לפני אירוע חשוב כי יש אפשרות לשטפי דם.
  • לא ללעוס מסטיקי, שמרפים את השרירים מסביב לפה.
  • להפחית עישון.
  • אם יש נטייה להרפס בשפה – לא להזריק!
  • יום אחרי ההזרקה – אין לצאת לחופשה, לים, בריכה או מקום חם מאוד ולא קר מאד.
  • לא ללכת לרופא שיניים, שיננית או קוסמטיקאית באותו שבוע.
  • לא נתין להזריק לאזור שעבר הזרקת חומר מילוי קבוע כגון: סיליקון.

 

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

עיבוי שפתיים ברשת מרפאות איכותית

רשת מכבי אסתטיקה עוסקת במגוון טיפולי אסתטיקה. בראש צוות המומחים עומדת ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית מקצועית, אשר מאמינה בהענקת שירות אישי ומקצועי תוך כדי מתן תשומת לב לצרכי הלקוח ורצונותיו.

לצוות המומחים של מכבי אסתטיקה ניסיון עשיר בטיפולי האסתטיקה השונים, לצד מיומנות, מקצועיות ושימוש במכשירים מתקדמים, המאפשרים טיפול מותאם אישית ללקוחות הרשת.