(Anti Aging) אנטי אייג'ינג

בעידן של היום, כשתוחלת החיים בעליה מתמדת, אנחנו רוצים להראות טוב ויותר צעירים. היום, הטכנולוגיה מצליחה לתת מענה לרצונותינו.

אמנם אין טיפול אשר מסוגל להחזיר את השנים אחורה, אך הטיפולים אשר גורמים לנו להיראות צעירים יותר – כבר כאן, ובידינו אופציות טיפוליות רבות.

אנטי אייג'ינג הינו מושג השאול מאנגלית ומציין פעילות וטיפולים שמטרתם עיכוב ההזדקנות והשינויים החלים בגוף עם התקדמות הגיל. תהליך מורכב זה של עיכוב השינויים בעור ושיפור מראהו ובריאותו הינו תהליך ממושך ויש צורך להתמיד בטיפולים משמרים אחת לתקופה.

אנטי אייג'ינג – השינויים החלים עם הגיל

הסיבות לשינויים שחלים בעור, מלבד הגיל הכרונולוגי נעוצות בכמה גורמים: חשיפה ארוכת שנים לקרינת השמש, שינויים הורמונליים – כרונולוגיים או לא, שינויים מטבוליים החלים בגופנו במהלך השנים ושינויים פיגמנטריים.

לרוב באים השינויים לידי ביטוי בעור הפנים והגוף בצורת יבליות קטנות, כתמים, הרחבת כלי דם ואיבוד האלסטיות של הרקמות בתת-העור. הם גורמים לעור להיראות דק, מקומט, יבש, לא חיוני ומוכתם.

השינויים בפנים הם הבולטים ביותר – העיניים שוקעות, קמטים נחרצים סביב העיניים, במצח, בצדי הצוואר ובצדי האף (קמטי הבעה). תהליך זה מלווה ברפיון של שרירי הפנים ועצמות הלסתות. כל השינויים האלו גורמים להבעה זקנה ועייפה.

Anti Aging אנטי אייג'ינג – הטיפולים המוצעים

תהליך ההתמודדות מורכב, כאמור, מכמה שלבים ויש בידינו אופציות טיפוליות רבות.

פילינג – הטיפול העיקרי

פילינג הוא הטיפול הגורם לשינוי המשמעותי ביותר.

פילינג משמעו קילוף של שכבות עור בעומקים שונים והאצת תהליך הצמיחה של עור חדש, טיפול של פגעי העבר ושיקום של העור . ניתן לבצע פילינג בשלל דרכים ומכשירים, ביניהם מכשירי לייזר, מכשירים הפועלים על בסיס שימוש בהבזקי אור וגם עם מגוון חומרים כימיים.

המעניין והמאתגר בטיפול כזה הוא העובדה, שניתן לשלב מספר טכניקות. לדוגמה, פילינג עמוק בלייזר פרקציונלי עם תוספת אזורית של פילינג כימי ובאזור אחר לשלב טיפול בהבזקי אור. במקרים אחרים, כמו למשל בקדמת החזה, ניתן לשלב פילינג כימי עם הבזקי אור.

 

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

טיפולי אנטי-אייגינג (Anti Aging) בהזרקות

טיפול נוסף במסגרת טיפולי Anti Aging, המשפיע על חלק מפגעי הזמן, הוא טיפול בהזרקות.

אם מדובר בהזרקות מילוי, שמטרתן למלא קמטים, שקעים, חללים וצלקות, או בהזרקת להחלקת קמטי הבעה, שמשיג השטחה של הקמטים בכך שהוא גורם להרפיית השרירים, הרי שהתוצאה היא עור חלק יותר ומראה צעיר בהרבה.

ג'ט פיל – דור חדש בטיפולי הפנים

טיפול פנים שמעניק לעור זוהר ורעננות, ממריץ את מחזור הדם, ממצק את העור וכבונוס מסלק את הרעלים. תוכנית טיפולים חדשנית זו, שבסיסה נטוע בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, בו-זמנית מחדירה לעור באמצעות לחץ אוויר חומרי הזנה פעילים, חמצן ונוזל פיזיולוגי.

טיפולי הג'טפיל מתאימים לכולם ומשיג תוצאות רבות, החל משיפור מרקמו של העור ומיצוקו, שיפור פיגמנטציה עמוקה, ריכוך ושיפור הקמטים. ניתן לשלבו עם מגוון סוגי טיפולי פנים, ולכן הוא מצוין כהשלמה לטיפולי אנטי-אייג'ינג. 

טיפול למיצוק העור (Tightening)

טיפול חדשני שמטרתו להדק את העור ולמצק אותו, כמו גם לשפר את מרקמו, המתבסס על טכנולוגיה ייחודית של גלי רדיו (RF), שגורמים לחימום הרקמה התת-עורית. בכך אנו משיגים מתיחה של סיבי קולגן קיימים, היווצרות סיבי קולגן חדשים, ושיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים. בנייה זו של הרקמה התת-עורית יוצרת בסיס חזק יותר לעור, והתוצאה היא –  עור מוצק, חלק ומתוח ועם ברק וחיות.

מיצוק העור הוא טיפול המורכב מסדרה התחלתית בת עשרה טיפולים, ומומלץ לבצע טיפולים משמרים בהמשך. מיועד לגברים ונשים, אשר סובלים ממראה עור רפוי עם קמטים, קמטוטים וגבשושיות, ומתאים לכל האזורים בגוף.

בניית תוכנית טיפולי אנטי-אייגי'נג

בבניית תוכנית במסגרת טיפולי אנטי אייג'ינג, קיים מגוון רב של אפשרויות. ניתן לבצע טיפול בודד או סדרה של טיפולים, טיפולים משולבים וטיפולים משלימים. מלבד שילוב בין טיפולים שונים דוגמת פילינג עם הזרקות, ניתן לשלב כמה טכנולוגיות בטיפול יחיד, כגון מכשירי לייזר עם מכשירים העובדים בהבזקי אור, או חומרים כימיים שונים.

החשוב ביותר הוא לקבל ייעוץ מקצועי, המתאים את תוכנית הטיפול למטופל ולצרכיו.

ברשת מכבי אסתטיקה צוות מנוסה ומיומן ביותר מטפל במגוון הטכנולוגיות החדשניות בעולם. הצוות משלב מספר טכניקות בטיפול, תוך כדי התאמה לצרכים, במטרה להגיע לתוצאות המיטביות.