טיפול בצלקות אקנה באמצעות לייזר הפרקסל CO2

שמונה מתוך עשרה אנשים בעולם סובלים, סבלו או יסבלו מאקנה בשלב כלשהו במהלך חייהם. אקנה היא מצב לא פשוט, אשר מלווה לעיתים קרובות בפגיעה בביטחון העצמי ובכאב נפשי. ככל שמצב האקנה חמור יותר, כך הוא נוטה להשאיר צלקות רבות יותר – הן נפשיות והן פיזיות. בעוד שאקנה בהחלט יכול להעלם בטיפול מסור, גם אם לעיתים עיקש, הצלקות שנותרות לאחר האקנה אינן נעלמות, וממשיכות ללוות אותנו במשך שנים רבות. למרבה המזל, כיום קיימים שיטות וטיפולים מתקדמים, שבאמצעותם ניתן לטשטש את צלקות האקנה באופן יעיל, ובד בבד לשפר את מראה ומרקם העור באופן משמעותי. אחד מהטיפולים היעילים והמתקדמים הללו הוא טיפול באקנה בלייזר הפרקסל – CO2.

מהו טיפול באקנה בלייזר הפרקסל ולמי הוא מיועד?

טכנולוגיית לייזר הפרקסל מבוססת על העברת אנרגיית חום, באמצעות פציעות מיקרוסקופיות ומבוקרות בעור. האזורים הפצועים שבעור מגייסים אליהם כמות מוגברת של גורמי ריפוי, אשר לא רק מרפאים את האזורים הפצועים, אלא גם מובילים ליצירה מוגברת של קולגן באזור הפצוע. באופן זה, ניתן לשפר מהותית את מרקם ואת מראה העור, ולטפל לא רק בצלקות פוסט-אקנה, אלא גם בנזקי קרינה, נזקי שמש ונזקי גיל. בשל העובדה שהטכנולוגיה עובדת על בסיס אנרגיית חום, היא פחות מתאימה לבעלי גוון עור כהה – שכן גוון עור כהה נוטה לפתח פיגמנטציה בעת חשיפה לחום. בקליניקה שלנו, הטיפול מתבצע רק על ידי צוותים מיומנים ולאחר התאמה של תכנית אישית לכל מטופלת, על מנת להבטיח את התוצאות המיטביות ולהימנע מנזקים העלולים להיווצר בידיים לא מיומנות.

ההכנה לטיפול בצלקות אקנה עם לייזר

על מנת להימנע מאי נוחות במהלך הטיפול, יש למרוח משחת "אמלה" כ-45 דקות לפני הטיפול על מנת לאלחש את העור. טרם תחילת הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכן אל חדר הטיפולים, אז יוסבר לכן על התהליך שהולך להתבצע, התחושות שעלולות להופיע במהלך הטיפול, משך זמן הטיפול ותקופת ההחלמה. חשוב להגיע לטיפול ללא איפור כלל, בביגוד קל ובמצב רוח טוב ככל הניתן. על מנת להפוך את החוויה לקלה ולנעימה יותר, מומלץ להגיע לטיפול לאחר ארוחה טובה, וכמו כן להקפיד על שתייה מרובה של מים ביום הטיפול ובימים שלפניו.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול בצלקות ומיד לאחריו?

במהלך הטיפול תיתכן תחושה קלה של צריבה, אשר עשויה ללוות אתכן במשך מספר ימים. בנוסף, אתן עשויות לחוות אדמומיות, נפיחות ואף בצקת. כל התופעות הללו ייעלמו לאחר מספר ימי החלמה. מיד בתום הטיפול, הצוות הרפואי יניח רטיות קרות על האזור המטופל למשך כ-20 דקות, על מנת להרגיע את העור ולמזער את התופעות הללו למצב מינימלי. לאחר הטיפול, יש להקפיד לא למרוח קרמים על הפנים במשך שלושה ימים, וכמו כן להתרחק ממקורות חום. פרט לאדמומיות ולנפיחות, אתן צפויות לחוות יובש וקילופים. תקופת ההחלמה היא אינדיבידואלית ומשתנה בין מטופלת למטופלת, אך ברוב המקרים, היא תארך כארבעה ועד חמישה ימים, במהלכן שכבת העור העליונה שהתייבשה תתקלף ותתחלף בחדשה.

האם הטיפול בצלקות אקנה בלייזר פרקסל co2 כרוך בסיכונים?

בגישת ד"ר אלמן, אשר שמה את בטיחות המטופל מעל לכל, אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר מאושרות על ידי משרד הבריאות, כמו גם באנשי מקצוע מיומנים בלבד. עם זאת, חשוב לדעת כי כל טיפול בחום כרוך בסיכון לפיגמנטציה, כוויה, צלקת או גלד. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני הטיפול ולאחריו, תסייע במזעור הסכנות הללו. חשוב להבין כי בידיים מקצועיות ומיומנות, ניתן לבצע את הטיפול בבטחה ולהימנע מנזקים לעור. מסיבה זאת, אם ברצונכן לבצע טיפול בלייזר פרקציונלי מחיר הוא הדבר האחרון שיש לתת עליו את הדעת, בעוד שאנשי הצוות המבצעים את הטיפול הוא הדבר החשוב ביותר שיש לברר.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.