מיצוק העור – Tightening

עם השנים החשיפה לשמש, דיאטות שונות, תרופות ועוד, העור שלנו הופך לרפוי, ופחות מתוח מאשר בעבר וזאת בשל שינויים שמתרחשים ברקמה התת-עורית. למרבה המזל, יש כיום בידינו טכנולוגיות וטיפולים אסתטיים מתקדמים, אשר מסייעים במיצוק העור וביצירת מראה אסתטי וצעיר יותר, אחת הטכנולוגיות המובילות בתחום היא גלי רדיו (RF).

מהו טיפול למיצוק עור הגוף באמצעות גלי רדיו (RF)?

טכנולוגיה חדשנית פותחה לפני כעשור והיא מאפשרת לשפר את מרקם העור, למתוח ולמצק אותו, באמצעות גלי רדיו (RF).
בגישת ד"ר אלמן, נעשה שימוש במכשיר חדשני ובטכניקה ייחודית של גלי רדיו, המוקרנים לעומק הרקמה.טכניקה יחודית זו מאפשרת לתחום את גלי הרדיו לאזורים מוגדרים ולפסוח על אזורים אחרים, עניין המאפשר טיפול ממוקד, אפקטיבי ובטוח יותר. גלי הרדיו למעשה מחממים את הרקמה התת-עורית, וכך גורמים למתיחת סיבי הקולגן הקיימים, לעידוד של יצירת סיבי קולגן חדשים ולשיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים – עניין המסתכם בעור חלק, מתוח, מוצק וחיוני יותר.

למי מיועד טיפול למיצוק עור?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים שחשים כי העור שלהם הפך לגבשושי או רפוי, ומעוניינים להשיג אפקט של מיצוק ומתיחה, כמו גם מראה עור חלק, קורן וחיוני יותר . מתאים לטיפול בכל האזורים בגוף, לרבות אזורים בעייתיים, כמו פנים, בטן רפויה, זרועות מדוללות, עכוז וירכיים מדוללים. בנוסף, הסובלים מצלוליט הטיפול עשוי לסייע לשיפור במצב העור ולתרום לכיווצו.
הטיפול אינו מתאים לבעלי קוצב לב, למטופלים שבגופם קיימים שתלים העשויים פלטינה או מתכות אחרות, ולמטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי שהותיר אותם עם צלקות קשות.

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

ההכנה לטיפול Tightening

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול למיצוק העור ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכן לחדר הטיפולים, יאפשר לכן להתמקם ויבצע ניקוי של אזור הטיפול. לאחר מכן, הצוות יתחיל בטיפול תוך שהוא מודד את החום ברקמה, על מנת להבטיח את בטיחותכן. בשלב זה אתן צפויות לחוש בתחושת חום. הטיפול אינו כרוך בכאב, אך אם בכל זאת מופיע חוסר נוחות כלשהו, יש לעדכן את הצוות המטפל. משך הטיפול הוא כ-30 דקות ועד שעה, כתלות בגודל האזור המטופל ומיד לאחריו ניתן לחזור לשגרה. הטיפול מורכב מסדרה של טיפולים, כאשר בגישת ד"ר אלמן, מספר הטיפולים המדויק ייקבע באופן פרטני ומותאם אישית עבור כל מטופל ומטופלת על ידי המטפלת. לשימור התוצאות, מומלץ לבצע טיפול משמר אחת למספר שבועות או חודשים, בהתאם להמלצת הצוות המטפל.

האם הטיפול למיצוק העור בגלי רדיו כרוך בסיכונים?

בגישת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים מעל לכל, ולכן הטיפול מתבצע רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמת תכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל ומטופלת – עניין המסייע במזעור הסכנות. כמו כן, רשת מכבי אסתטיקה משמשת כמרכז בדיקה למכשירים מסוג זה עבור ה-FDA, עניין המבטיח יעילות ובטחון מקסימליים. עד כה, לא נצפו תופעות לוואי לטיפול. עם זאת, חשוב לדעת כי בטיפולים הגורמים לחימום של העור, תמיד קיימים סיכונים כמו כאב מקומי באזור המטופל, אודם מקומי, נפיחות אזורית קלה, צריבה בעור, גרד מקומי, כוויה בדרגה ראשונה (נדיר), פיגמנטציה, דלקת עור מקומית (נדיר) וצלקת מקומית (נדיר). הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול, תסייע במזעור הסכנות הללו.

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
dr-refael

ד"ר רפאל יולזרי

תואר ראשון במדעי החיים ,בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון. לימודי רפואה במסלול ה-4 שנתי  הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי , אוניברסיטת בר אילן.
1835_Dr_resize

ד"ר אלכסנדר שליאחוב

רופא מתמחה לרפואה פנימית, בית חולים קפלן. במחלקה פנימית מטפלים במקרים הזקוקים לאשפוז מכל הקשת של הרפואה הפנימית עם דגש על פעילות אקדמית, הכשרת סטודנטים לרפואה ורופאים בשלבים הש
דר טימור

ד"ר עידן טימור

רופא מומחה בתחום האסתטיקה, עם רקע כירורגי, עבר התמחות והתמקצעות ארוכה אצל ד"ר אלמן, היום חלק מהסגל הרפואי בכל מרפאות הרשת
שרון פינצי

ד"ר שרון פינצי

מומחית לדרמטולוגיה – רפואת עור ומין. בעלת ידע מעמיק בתחום רפואת העריה והנרתיק וניסיון טיפולי רב במחלות העור השונות על כל שלביהן.