שלפוחית רגיזה – יש דרך לטפל!

מהי שלפוחית רגיזה?

שלפוחית רגיזה היא אחת הבעיות שהן טאבו אצל נשים רבות ולכן ממעטים לדווח עליה זו כניסה לאזור האינטימי והבושה עוצרת מבעדן לחפש דרכי טיפול חדשות שיכולות לשפר את איכות החיים שלהן פלאים. נשמח לספר כי ברשת המרפאות שלנו אנו מציעים שיטת טיפול בשלפוחית רגיזה, המבוססת על טכנולוגיה CO2 לייזר. שיטת הטיפול הייחודית מעניקה מענה סימולטני למגוון בעיות וגינליות.

שלפוחית רגיזה הינה תסמונת הגורמת להפרעה ניכרת באיכות החיים, המייצרת תחושה מציקה של דחיפות במתן שתן – ולכן הצורך בהשתנה לעיתים קרובות, בכל שעות היום. תסמונת זו מקשה על החיים בעקבות התדירות הגבוהה בהטלת השתן, קושי בהתאפקות וחיפוש בלתי פוסק אחרי שירותים פנויים קרובים – כמובן שלא מפסיקים לרוץ לשירותים גם בשעות הלילה וכן תופעות לא נעימות נוספות המקשות על התפקוד היומיומי השוטף.

תסמונת השלפוחית הרגיזה שכיחה בעיקר בקרב נשים בגיל המעבר ובגיל הבלות, כתוצאה מאובדן כוח בשרירי השופכה והתכווצויות בלתי רצוניות של שריר שלפוחית השתן. לעיתים נקשרת השלפוחית הרגיזה לגורמים נוספים כגון השמנה, מחלת הסוכרת או ניתוחים גניקולוגיים קודמים.

טיפול בשלפוחית רגיזה

עיקר הטיפולים המוצעים בשוק הינם סימפטומטים, כלומר – מקלים על התסמינים אך לא נוגעים בשורש הבעיה. בין הטיפולים ניתן למצוא פיזיותרפיה של רצפת האגן במטרה להרפות את שריר השלפוחית ולדחות את הריצה לשירותים; טיפול תזונתי, טיפול תרופתי ועד כמו רפואה אלטרנטיבית כגון דיקור.

 

 

 CO2 לייזר – השיטה שתשיב את השליטה לחייך

מהי שיטת הטיפול החדשנית CO2 לייזר? הטיפול מתבצע בטכנולוגיה מתקדמת המעודדת יצירת סיבי קולגן חדשים. הטיפול מקלף ומחדש את הרירית ומעבה את דופן הנרתיק.  דרך תהליכי הריפוי וההתחדשות נוצר שיפור במבנה הרקמה והתאים מתחדשים. הטיפול משפר את התפקוד של כל אזור הנרתיק, השופכה והאגן, כולל עידוד זרימת דם תקינה ואיזון הלחות בנרתיק. הטיפול מפחית באופן משמעותי עד מעלים לחלוטין את הסימפטומים של השלפוחית הרגיזה ומשיב את פעולת ההשתנה הנורמלית לגופך.

 

לייעוץ ופרטים נוספים

אנא פנו אלינו ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

מהם יתרונות הטיפול בשלפוחית רגיזה?

● בטוח לחלוטין (מאושר על ידי ה-FDA)
● פתרון שאינו כירורגי ופולשני
● מהיר – הטיפול אורך 30 דקות בסך הכול
● יעילות קלינית גבוהה – 75% הצלחה
● אין תופעות לוואי
● התאוששות מהירה וללא תופעות לוואי
● מבוצע על ידי רופא נשים מנוסה המומחה באסתטיקה וגינלית ובטיפולי דליפת שתן ושלפוחית רגיזה
באילו מקרים לא ניתן לבצע את הטיפול בשלפוחית רגיזה?
● הטיפול אינו מתאים למי שסובלת מהרפס וגינאלי פעיל, או כל זיהום פעיל בנרתיק.
● הטיפול אינו מתאים להריוניות.
● הטיפול אינו מתאים לנשים הסובלות מטרום סרטן או סרטן באזור הנרתיק או צוואר הרחם.
● לא ניתן לבצע את טיפול הלייזר בימי המחזור החודשי.

למה כדאי לעבור את הטיפול אצלנו?

מעבר לכל היתרונות הרבים של הטיפול החדשני וכן שהוא מבוצע על ידי מומחה ברפואת נשים מן השורה הראשונה, רשת מכבי אסתטיקה מובילה את תחום טיפולי האסתטיקה בישראל, בשילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אצלנו תקבלי שירות אישי ומקצועי, והצוות שלנו יהיה קשוב לצרכים ולרצונות שלך כדי להתאים את הטיפול בדיוק עבורך. מוזמנת לפנות אלינו לייעוץ.